DB Studio

ZOBACZ NA MAPIE

DB Studio

Dzień dobry 🙂

DB Studio  z tej strony Dominika. Fotografuję od lat i uwielbiam to robić. Zaczynałam od fotografii ślubnej, ale moje własne dzieci pokazały mi, jak satysfakcjonujące i poruszające może być uwiecznianie noworodków, małych i większych dzieci, całych rodzin. Dlatego poszerzyłam zakres moich usług o fotografię rodzinną. Sesja zdjęciowa jest dla mnie czymś bardzo miłym, przyjemnym. Dążę do tego, aby dla osób fotografowanych też było to sympatyczne i relaksujące. Kocham zdjęcia i sama mam ich w domu całe mnóstwo. Uważam, że sesja to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, fajny sposób wspólnego spędzenia czasu. Jej efekty, czy to w formie odbitek, fotoksiążki czy fotoobrazu na ścianie, będą wspaniałą pamiątką dla każdego członka rodziny. Ponadto w wersji cyfrowej dobrze się prezentują w portalach społecznościowych 😉

Realizuję zarówno sesje naturalne, lifestylowe, jak i stylizowane, bajkowe kadry (w stylu fine-art). Współpracuję z certyfikowaną make-up artist, która (jeśli tego zechcesz) przygotuje Cię profesjonalnie do zdjęć.

Dysponuję własnym studiem fotograficznym w centrum Opola Lubelskiego. Mogę zaproponować sesję studyjną lub plenerową – w zależności od preferencji. Jeśli wolisz spotkać się w swoim własnym domu – nie ma sprawy, chętnie dojadę.

Jeśli szukasz fotografa na sesję:

* rodzinną

* noworodkową

* ciążową

* urodzinową

* indywidualną (portret naturalny lub stylizowany)

* wizerunkową (zdjęcia biznesowe do stron internetowych i profili społecznościowych)

* okolicznościową (ślub, chrzciny, komunia, wieczór panieński itp.)

to dobrze trafiłaś/trafiłeś.

Świadczę również usługi fotografii produktowej: aranżowane zdjęcia przedmiotów do sklepów internetowych, katalogów, portali aukcyjnych (typu Allegro).

Przygotowuję również reprinty obrazów malarskich do druku.

Fotograf Opole Lubelskie, fotografia rodzinna, fotografia studyjna, fotografia noworodkowa, fotografia ciążowa, fotografia okolicznościowa, fotografia ślubna, fotografia biznesowa, fotografia produktowa.

fotografia rodzinna, fotografia studyjna, fotografia noworodkowa, fotografia ciążowa, fotografia okolicznościowa, fotografia ślubna, fotografia biznesowa, fotografia produktowa.