YESTERDAY PHOTO – Twój Fotograf Rodzinny

YESTERDAY PHOTO – Twój Fotograf Rodzinny

YESTERDAY PHOTO – Twój Fotograf Rodzinny

Cześć 🙂
Mam na imię Kinga i z ogromną przyjemnością za pomocą fotografii zapiszę cząstkę historii także i Twojej Rodziny.

Skoro tutaj trafiłaś, to oznacza, że fotografie są dla Ciebie ważne. Dla mnie są one czymś wyjątkowym, uważam je bowiem za pewnego rodzaju wehikuł czasu.

Być może zawsze marzyłaś o profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale do tej pory powstrzymywała Cię nieśmiałość, by zdecydować się na sesję. Być może wstydzisz się swojego ciała, a może po prostu nie lubisz, jak ktoś robi Ci zdjęcia. Ja też tak miałam. Ale cóż się dziwić. Dobrze wiemy, jak na takich zdjęciach z doskoku się wygląda – różnie.

Ale jeśli chcesz mieć pamiątkę, mieć świetne zdjęcia, których nie będziesz się wstydziła pokazać swojej rodzinie, potomstwu, chcesz podnieść swoją samoocenę, spędzić czas z rodziną, mieć cudowne zdjęcia swoich dzieci, ale i zdjęcia wspólne, na których nie zabraknie też i Ciebie, a przy okazji pogadać na luzie o wszystkim i o niczym – serdecznie Cię zapraszam na sesję zdjęciową do mnie. Gwarantuję przyjazną, luźną atmosferę i świetne efekty!

Możesz przyjść do mnie sama – stworzymy niesamowite kobiece obrazy, które podniosą Twoją samoocenę.
Możesz przyjść z ukochaną osobą – wyłapiemy emocje i uczucia jakie Was łączą i przelejemy je na zdjęcia.
Możesz przyjść ze Skarbem w brzuszku – upamiętnimy ten błogosławiony stan i zobaczysz, że nadal jesteś piękna, mimo dodatkowych kilogramów.
Możesz przyjść ze swoim nowonarodzonym Maluszkiem – zapiszemy na fotografiach te maleńkie stópki, które z dnia na dzień coraz trudniej będzie Ci skryć w swych dłoniach.
Możesz przyjść ze swoją całą Cudowną Rodziną – spędzicie razem czas, a ja podczas Waszych ulubionych zabaw wyczaruję magiczne i pełne emocji zdjęcia.

Kiedy się widzimy? Masz dużo możliwości!
Może to być specjalna okazja, jak np. urodziny Twojej Pociechy, ale możemy się również spotkać w zwykły dzień na tygodniu i zamienić go w niesamowitą przygodę 🙂

Gdzie się widzimy? Gdzie tylko zechcesz ^_^
W kwitnącym sadzie wiśni, w słonecznikach, w lesie, na łące, w parku, w moim domu, a nawet możemy się spotkać w Twoim, by na fotografiach uwiecznić również to Wasze miejsce na Ziemi, Wasz azyl.

Masz pytania? A może chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam na mój Fanpage na Instagramie 🙂

A tymczasem życzę Ci miłego dnia 🙂
Pozdrawiam ciepło – Kinga z YESTERDAY PHOTO

sesja ciążowa I sesja noworodkowa I sesja dziecięca I sesja rodzinna I sesja kobieca I sesja lifestylowa I sesja domowa I sesja plenerowa I reportaż fotograficzny