Rafał Strzelecki Fotografia

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Rafał Strzelecki Fotografia

Rafał Strzelecki Fotografia

Rafał Strzelecki Fotografia Moje historie i kadry, to zdjęcia, które robię z pasją i miłością. Chciałbym razem z Tobą usiąść i porozmawiać przy filiżance kawy, by móc stworzyć projekt przez który przemawiać będzie uczucie, autentyczność i prawdziwe, niewymuszone emocje.

Zdjęcia o miłości tworzone z miłością. Czy potrzeba używać większej ilości słów ?

Czym jest dla mnie fotografia?

Poznawaniem, patrzeniem w głąb i odkrywaniem tego, co mamy w sobie najlepsze. Zawsze staram się, aby przez moje prace przemawiały emocje, które nie będą wymagały dodatkowego komentarza. Każda sesja zdjęciowa jest dla mnie ogromnym wyzwaniem.

Jak pracuję?

Chciałbym tworzyć z Tobą naprawdę piękne, naturalne kadry. Dlatego poznajmy się, porozmawiajmy w klimatycznej kawiarni, przy filiżance dobrej kawy i sprecyzujmy nasze oczekiwania. Razem stworzymy pierwotną wizję sesji i ustalimy ważne dla Ciebie szczegóły.

Idealne miejsce na sesję zdjęciową?

To takie, w którym czujesz się jak ryba w wodzie. Komfort to podstawa. Pozwól sobie na pokazanie tego kim jesteś naprawdę. Wybierz miejsce, które będzie mówić również za Ciebie. Nie trzymajmy się schematów, starajmy się wychodzić poza nie. Sukces gwarantowany 🙂

Czekam na Twoją wiadomość 😉
Fotograf, ślub, wesele