Pstryknięta – Fotografia naturalnych emocji

ZOBACZ NA MAPIE

Pstryknięta – Fotografia naturalnych emocji

Pstryknięta – Fotografia naturalnych emocji

Cześć, dzień dobry! : )

Nazywam się Klaudia i pracuję jako fotografka, w przewrotnie nazwanej przeze mnie działalności: Pstryknięta. Towarzyszę Wam w najważniejszych chwilach w życiu.

Wykonam dla Was zdjęcia reportażowe z takich uroczystości jak:

  • Ślub,

  • Chrzest Święty,

A także:

  • Sesje narzeczeńskie,

  • Wieczory panieńskie,

  • Sesje rodzinne w Waszym domu lub w plenerze,

  • Sesje kobiece,

  • Sesje wizerunkowe.

Nie znajdziecie u mnie wymuszonych na sztywno ujęć. Stawiam na naturalność i lekkość, pokazuję Wasze emocje. Podpowiadam, ale nie ustawiam

Fotografii początkowo uczyłam się sama, później w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania w Lublinie. Po 2 latach nauki, wykonałam i obroniłam pracę dyplomową, uzyskując tytuł plastyka o spec. fotografia artystyczna. Posiadam także licencję uprawniającą mnie do fotografowania w obiektach sakralnych, wydaną przez Archidiecezję Lubelską. Dziś, mając już własną działalność fotograficzną o nazwie Pstryknięta, wciąż doskonalę swój warsztat na różnych kursach i warsztatach.

Moje fotograficzne serce najmocniej bije w trakcie wykonywania ujęć reporterskich. Na każdym zleceniu oprócz standardowych i klasycznych ujęć, szukam także niebanalnych i nieoczywistych kadrów. Staram się, aby moi klienci otrzymywali ode mnie różnorodny i ciekawy materiał. Uwielbiam także portrety i nieco artystyczne zdjęcia robione w plenerze.

Wierzę bardzo mocno w wartość zdjęć. Z każdym rokiem, wykonane fotografie stają się coraz bardziej cenne. Ogromnym szacunkiem darzę stare zdjęcia, chowane u naszych dziadków w szafie. Zachęcam swoich klientów do wywoływania zdjęć, oprawiania cennych wspomnień w piękne albumy. To pamiątka na lata, która będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Dlatego prócz zdjęć cyfrowych dostaniecie u mnie także wiele produktów fotograficznych. Personalizowane duże albumy z twardymi kartami, które projektuję dla Was indywidualnie, fotoobrazy, przepiękne materiałowe pudełka na odbitki, teczki z kokardą, odbitki drukowane na papierze jedwabnym, tradycyjne albumy do wyklejania zdjęć, vouchery na sesję zdjęciową. Wszystkie te produkty są niepowtarzalne, ponieważ sami wybieracie np. kolory i wzory materiałów na okładki, wszystko może być z pięknym grawerem lub złoceniem. Do każdego podchodzę indywidualnie i pomagam w wyborze
Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na moim Facebooku lub Instagramie.

Pstryknięta to gwarancja zatrzymania niepowtarzalnych chwil, w przepięknej i jakościowej oprawie.

 

Pstryknięta, fotografia, reportaż, sesja, sesje, fotografia ślubna, sesje zdjęciowe, fotograf, wesele, ślub, zdjęcia