ProRec Film Studio

ZOBACZ NA MAPIE

ProRec Film Studio

ProRec Film Studio

ProRec Film Studio Jesteśmy firmą działającą w branży filmowej i fotograficznej. Posiadamy wykształcenie filmowe które zdobyliśmy w Irlandii, w trakcie wielu lat oraz setek sesji zdjęciowych i filmowych, dzięki czemu możemy oferować  wideofilmowanie oraz fotografię ślubną charakteryzujący się wysoką jakością.

Indywidualna oferta zawsze ustalana jest z klientem. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży ślubnych jak i ich aranżacji podczas montażu, dzięki czemu mają Państwo wpływ na ostateczny kształt filmu oraz zdjęć ze ślubu

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Wkraczacie w nowy etap  związku  z pewnością chcielibyście utrwalić ten moment na zawsze, nasz firma  stworzymy wam nowoczesny i niepowtarzalny film ślubny

Nie jesteśmy standardowym studiem, gdzie wszystkie filmy weselne  wyglądają tak samo. My wkładamy w montaż filmu ślubnego nie tylko nasze umiejętności i talent ale także serce, dzięki czemu każdy film z wesela  jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Każdy moment, każdy detal… W dniu ślubu dajemy z siebie wszystko aby za Wami nadążyć, złapać ważne chwile i uwiecznić wszelkie niespodzianki.

Marzy Wam się najlepszy fotograf ślubny / rodzinny / eventowy?

W takim razie macie podwójne szczęście, zapraszamy do kontaktu. 

Usługi dodatkowe:

  • posiadamy dodatkową usługę przegrywania kaset VHS na pendrive.
  • filmowanie dronem w jakości 4k

 

Fotografia ślubna, fotograf, sesje zdjęciowe, fotograf, wesele, ślub, zdjęcia, dron, filmowanie dronem,