Mimoments Video Agnieszka Szmidt

ZOBACZ NA MAPIE

Mimoments Video Agnieszka Szmidt

Mimoments Video Agnieszka Szmidt

Mimoments Video Agnieszka Szmidt to kreatywne osoby, zajmujące się filmowaniem i postprodukcją video. Wiemy, jak wykonać atrakcyjny film od A do Z, ale także chętnie usłyszymy, jaki jest Twój pomysł. Naszym głównym celem w firmie jest uchwycenie w kadrze emocji: wzruszenia, łez spływających po policzku. W filmie istotne są detale, dominanty kolorystyczne, przemyślane kadry. Nasze umiejętności są poparte doświadczeniem, jednak w dalszym ciągu się rozwijamy. Oprócz ciekawych ujęć ważny jest także montaż, muzyka i zatrzymanie tego podniosłego klimatu. Zarówno w produkcjach z uroczystości rodzinnych, ślubów tak i w przypadku spotkań biznesowych, spotów reklamowych, ważne jest uchwycenie najważniejszych momentów, detali, mocnych stron, jakie chcesz ukazać w filmie. Chcesz aby zatrzymać w pamięci ten niezapomniany dzień, którym był Twój ślub, chrzest dziecka? A może zależy Ci, aby wizualizować cyfrowo twój nowy produkt, który wypuszczasz na rynek, miejsce pracy, w którym jesteś szefem.

Mimoments to nie zawsze tylko białe kadry, piękne kwiaty, podniosłe chwile.
Swoja twórczością chcemy także pomagać. Chętnie nawiążemy współpracę z fundacją, domem dziecka czy schroniskiem dla psów, dla którego możemy stoworzyć spot, zachecajacy innych do pomocy ośrodkom.

Nasze filmy będziesz oglądał z zainteresowania, a Twoja rodzina i klienci pozazdroszczą Ci Ciebie, widzianego naszą kamerą.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi trzema ofertami.

Fotografia ślubna, fotograf, sesje zdjęciowe, fotograf, wesele, ślub, zdjęcia, dron, filmowanie dronem,