PROBATUS

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

PROBATUS Kompleksowe usługi budowlane

PROBATUS Kompleksowe Usługi Budowlane jest dynamicznie rozwijającą się firmą na terenie wschodniej Polski, która z roku na rok zwiększa ilość wykonywanych usług remontowych obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej z zachowaniem wysokiej jakości i profesjonalizmu w działaniu.
Naszą oddzielną działalnością są prace budowlane w obiektach zabytkowych i sakralnych,. Specjalizujemy się m.in. w izolacjach pionowych  oraz poziomych  metodą iniekcji niskociśnieniowej, renowacji cegły, wykonaniu tynków renowacyjnych WTA oraz naprawie detali architektonicznych. Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku i od samego początku stawialiśmy na doskonalenie umiejętności oraz dobre zaplecze sprzętowe.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Specjalizacją są prace budowlane w obiektach zabytkowych oraz termomodernizacje budynków oraz budowli.

W odpowiedzi na wzrastające potrzeby i oczekiwania klientów wzbogaciliśmy swoją ofertę wdrażając nowe usługi w zakresie:

Zapraszamy do współpracy. 

Remont, budowa, tynki, podłoga