PROBATUS Nadzór Budowlany

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

PROBATUS Nadzór Budowlany

PROBATUS Nadzór Budowlany

PROBATUS jest dynamicznie rozwijającą się firmą na terenie wschodniej Polski, która z roku na rok zwiększa ilość wykonywanych usług remontowych obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej z zachowaniem wysokiej jakości i profesjonalizmu w działaniu.
Naszą oddzielną działalnością są prace budowlane w obiektach zabytkowych i sakralnych,. Specjalizujemy się m.in. w izolacjach pionowych  oraz poziomych  metodą iniekcji niskociśnieniowej, renowacji cegły, wykonaniu tynków renowacyjnych WTA oraz naprawie detali architektonicznych. Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku i od samego początku stawialiśmy na doskonalenie umiejętności oraz dobre zaplecze sprzętowe.

Zajmujemy się również nadzorem budowlanym:

Zadania nadzoru budowlanego:
Nadzór budowlany jako administracja zespolona, wykonuje funkcje inspekcyjno–kontrolne oraz zadania związane z użytkowaniem obiektów budowlanych.Do głównych zadań organów nadzoru budowlanego należą przede wszystkim: kontrola przestrzegania i stosowania prawa budowlanego; kontrola działania organów administracji architektoniczno-budowlanej (a więc starosty i wojewody) oraz badania powstania katastrof budowlanych.

Zakres usług:

Zapraszamy do kontaktu.

Nadzór budowlany, budowa