Biuro Podróży Ciosek – Tours

ZOBACZ NA MAPIE

Biuro Podróży Ciosek – Tours

Biuro Podróży Ciosek – Tours

Biuro Podróży „Ciosek-Tours” Stabilnie na rynku obsługujemy grupy zorganizowane oraz wysyłamy naszych Klientów na zorganizowane wyjazdy turystyczne i rekreacyjne.

Jesteśmy czynnym członkiem Organizacji Turystycznej, a także posiadamy koncesję organizatora imprez turystycznych o Numerze Ewidencji 29658   , wydaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie . Dodatkowo biuro posiada ubezpieczenie od Ubezpieczenie Signal Iduna Polska TU S.A.

Nasze doświadczenie pozwala nam kwaterować grupy w sprawdzonych hotelach. Zawsze dbamy o to, aby autokary były bezpieczne i wygodne. Nasi doświadczeni, pomocni, uśmiechnięci kierowcy umilą Państwu czas tak, aby podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie.

Lata pracy spędzone na rynku turystycznym pozwalają nam osiągnąć najlepsze ceny i wysoki standard!!!

Podajemy ceny całkowite, bez ukrytych kosztów, opis oferty jest zawsze jasny i czytelny, po to aby każdy wiedział na czym stoi – nie zaskoczymy Was z ukrytymi dopłatami!

Zajmujemy się również:

  • wynajmem autokarów i busów
  • organizacją imprez turystycznych
  • organizacją czasu wolnego (paintball, quady, offroad, ścianka wspinaczkowa, gry fabularne)

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób szukających tak biernego jak i czynnego wypoczynku na terenie całej Polski

Z myślą o naszych klientach oferta naszego biura jest dopasowywana do ich indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, dzięki czemu będziemy w stanie przygotować dla Państwa unikatową ofertę objazdową lub wypoczynkową.

Zapraszamy do korzystania z naszych ofert!

Pozdrawiamy !

Biuro Podróży Ciosek-Tours

Ciosek, Tours, biuro podróży, wakacje, urlop, wycieczki