Lankamer Przewozy

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Lankamer Przewozy

Lankamer Przewozy

Lankamer Przewozy Jesteśmy rodzinną firmą transportową, która działa na rynku już od 2009r. Nasze zamiłowanie do jazdy i pomocy innym, stworzyło podwaliny do założenia działalności gospodarczej. Głównym celem firmy jest bezpieczny przewóz pasażerów w dowolne miejsce w kraju, a także za granicą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom, podróżujący mogą czuć się bezpiecznie. Natomiast komfort jazdy gwarantuje flota samochodów, która utrzymana jest w najlepszym stanie technicznym oraz estetycznym. Jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania klientów, dopasujemy się do terminów oraz celów podróży. Zapraszamy do współpracy, a wszystkim naszym pasażerom życzymy miłej i spokojnej podróży.

Nasz zespół to doświadczeni kierowcy posiadający odpowiednie uprawnienia. Lubimy wyzwania, przez co zawsze staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Kierunek podróży, godzina czy cena usługi to zawsze temat do indywidualnych rozmów. Bezpieczeństwo pasażerów to nasz priorytet, dlatego przed każdym wyjazdem sprawdzamy stan techniczny pojazdów. Wszystkie samochody posiadają aktualne przeglądy, obowiązkowe ubezpieczenia oraz dodatkowe ubezpieczenie NNW dla pasażerów. Oferujemy przewóz osób, wynajem busów oraz przewozy autokarowe. Nawiązując z nami współpracę masz pewność terminowej i profesjonalnej usługi.

Najczęściej świadczone przez nas usługi to:

Zapraszamy do podjęcia z nami stałej współpracy transportowej, jak również zlecenia jednorazowych przewozów okolicznościowych.

Wynajem autokarów, busów, przewozy krajowe, międzynarodowe