Sadyba Rozalin

ZOBACZ NA MAPIE

Sadyba Rozalin

Sadyba Rozalin. Nasze gospodarstwo to azyl dla spragnionych wyciszenia i prawdziwego wypoczynku Turystów. Przyległe dzikie łąki, stawy i lasy swoją naturalną urodą sprawiają, że zapomina się tu o problemach i „cywilizacyjnej gonitwie”. Do dyspozycji Naszych gości mamy 4 przytulne pokoje z łazienkami. Dom otacza ogród z zagonem warzywnym pełnym ekologicznych, ciekawych roślin oraz ziół. W letnie wieczory zapraszamy do odpoczynku na oryginalną werandę z kominkiem, do ogrodu nad naszym małym rozlewiskiem oraz zakątków naszego siedliska.

Sadyba Rozalin jest wyjątkowym miejscem dla miłośników dobrej kuchni. To gościniec dla turystów, ale również dom profesjonalisty gastronomii, który osobiście zajmuje się kuchnią, dbając o indywidualne gusta każdego z gości. Nasi mieszkańcy mogą skorzystać z pobytu z pełnym wyżywieniem, w którego przygotowaniu mogą sami uczestniczyć poznając jednocześnie tajniki sztuki kulinarnej.

Wiele lat – a nawet kilkadziesiąt 🙂 spędziłem w różnych krajach Europy i świata zajmując się gastronomią. Kupując zapomniane gospodarstwo w Rozalinie i przywracając mu dawną urodę myślałem przede wszystkim o stworzeniu miejsca w którym mógłbym przekazać początkującym kucharzom i miłośnikom dobrego jedzenia swoją wiedzę na temat kulinariów.

Pracowałem z najlepszymi i uznanymi kucharzami na świecie. W renomowanych restauracjach i dużych firmach cateringowych. Prowadziłem również samodzielnie firmy gastronomiczne gdzie zdobyłem duże doświadczenie i głęboką wiedzę w tej dziedzinie. Warsztaty gotowania dla kucharzy i amatorów to propozycja zdobycia gruntownej wiedzy. Takie warsztaty to sposób na prawdziwy odpoczynek z własnym hobby w Sadybie Rozalin.

Proponuję naukę nie tylko tradycyjnej i współczesnej sztuki kulinarnej, ale także poznanie podstaw oraz tajników kuchni przy użyciu nowych technologii i nowoczesnych urządzeń. Do dyspozycji uczestników warsztatów kulinarnych mamy profesjonalnie wyposażoną kuchnię, tradycyjny piec chlebowy opalany drewnem, naturalną wędzarnię oraz rożno z grillem. W warzywnym ogrodzie Sadyby mamy do wykorzystania rosnące oryginalne i ciekawe odmiany warzyw i ziół.

Nasze produkty:

Sadyba Rozalin to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek i oryginalna oferta cateringowa, lecz także cała gama przetworów i dodatków do potraw produkowanych pod własną marką.
Wszystko co wytwarzamy przygotowujemy z naturalnych, ekologicznych składników, bez użycia konserwantów. Posiadamy własne uprawy warzyw i owoców.
Korzystamy z nowoczesnej kuchni spełniającej najwyższe standardy higieniczne i wyposażonej w sprzęt renomowanych firm.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyrobami, wśród bogatej oferty smaków każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin.

Agroturystyka, restauracja, wesele